sadsad x
asdasd

Saniyeler içinde
değişim ve kolay iade

Modaset.com’dan satın aldığınız ürünleri teslim aldığınız
tarihten itibaren 30 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca değiştirebilir
veya iade edebilirsiniz.

Değişim ve İade süreci nasıl yapılır?

01
İade talebi oluştur
Öncelikle modaset.com’a sipariş verdiğiniz e-posta adresinizle giriş yapın
İade Talebi Oluştur
02
Sipariş ve Ürünleri Seç
Bir önceki adımdaki buton sizi modaset.com/uye-siparisleri sayfasına götürecektir. Buradan iade etmek istediğiniz siparişin yanındaki “İade Et” butonuna basın.
03
İade Formunu Doldur
“İade Et” butonuna bastıktan sonra açılacak formdaki bilgileri (İade Nedeni, Ödeme Tipi, IBAN ) lütfen eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun.
04
Ürünü teslim et
Formu doldurduktan sonra en yakın Aras Kargo şubesine 1629444311125 nolu iade kodu ile ürünleri teslim edin (Ücretsiz). Not: İadenin takip numarasını almayı unutmayın.
05
İadeniz Onaylansın
Ürünleriniz depomuza ulaştıktan sonra 3-5 iş günü içerisinde paranız Kredi Kartınıza ya da hesabınıza iade edilir. Süreci web sitemizdeki “Siparişlerim” bölümünden takip edebilirsiniz.
Değişim ve İade Koşulları

Değişim ve İade Koşulları

 • Satın aldığınız ürünlerin yıpranmamış, kullanılmamış veya kirlenmemiş olması gerekmektedir.
 • Ürününüzle birlikte gelen fatura veya irsaliye evraklarının ürünle birlikte tarafımıza yollanması gerekmektedir.
 • Eğer siparişle birlikte promosyon niteliğinde gönderilmiş ürün veya ürünler varsa mutlaka iade olarak gönderilmelidir.
 • Değişim ve İade formunu doldurmadan gönderilen iadelerin işlemleri bilgilerin eksik olmasından dolayı gecikebilmektedir. Lütfen “Kolay İade Formu”nu doldurun.

İademi nasıl takip
edebilirim?

İade başvurunuzla ilgili detaylı bilgiye Hesabım > Siparişlerim sayfasından ulaşabilirsiniz. İade talebinizin güncel durumu SMS ve e-posta yoluyla size bildirilir.

Param hesabıma
ne zaman geçer?

Kredi / Banka Kartı

Geri ödemeniz, ödeme yaptığınız bankaya iade talebiniz onaylandığı anda yapılır. Yapılan para iadesinin kartınıza veya hesabınıza yansıması bankanızın belirlediği süreye göre değişiklik gösterebilir. Bu süre kredi kartları için en geç 2, banka kartları için ise 8 iş günüdür.

 • Taksitli alışverişler

  Modaset, tutarın tamamını ödeme yaptığınız bankaya tek seferde öder, bu tutar banka tarafından kartınıza sipariş sırasında seçtiğiniz ay kadar taksitle iade edilir.

 • Kredi kartı puanı ile yapılan alışverişler

  Geri ödemeniz iade edeceğiniz ürünün TL tutarı kadar kartınıza yatırılır.

Kapıda Ödeme

Geri ödemeniz, iade talebiniz onaylandıktan sonra 3 iş günü içerisinde iade formunda belirttiğiniz IBAN Numarasına yapılır.

Hediye Çeki

Hediye çeki kullanarak yaptığınız alışverişlerde ürün iadesi:

 • Sipariş tutarının tamamı hediye çeki ile ödendiyse,

  İade tutarının tamamı “Hediye Çeki” şeklinde hesabınıza tanımlanır.

 • Sipariş tutarının bir kısmı hediye çeki ile ödendiyse,

  İade edilecek ürün tutarı, toplam sipariş tutarına oranlanır ve bu şekilde hesabınıza tanımlanacak hediye çeki tutarı ve bankanıza geri ödenecek tutar belirlenir. Örneğin; 100 TL’lik ürün sipariş verdiniz. Siparişin 40 TL’sini hediye çeki ile 60 TL’sini kredi kartıyla ödediniz. İade ettiğiniz ürünlerin toplam ücretinin 50 TL olması durumunda, 20 TL hediye çeki olarak tanımlanır. 30 TL satın alırken kullandığınız kredi kartınıza geri ödenir.

Değişim ve İade sürecini başlatmak
ve takip etmek için

Siparişlerime Git

Sıkça Sorulan Sorular

01
Satın Aldığım Ürünleri Değişim ve İade Yapabilir miyim?
 • Evet yapabilirisiniz. Modaset.com’dan satın aldığınız tüm ürünleri %100 Müşteri Memnuniyeti politikamız doğrultusunda size teslim edildikten sonra 30 Gün içerisinde değişim ve iade işlemi yaptırabilirsiniz.

02
Değişim ve İade İşlemi Nasıl Yapabilirim?
 • Modaset.com’dan satın aldığınız ürünler size teslim edildikten sonra “Üyelik” bölümünde bulunan “Siparişlerim” alanında ilgili siparişinizi bulup “İade Et” butonuna tıklayarak değişim veya iade istediğiniz ürünleri seçmeniz yeterli olacaktır.

 • Formu doldurduktan sonra ürünleri paketleyip size en yakın ARAS KARGO şubesine giderek SNS Giyim A.Ş. adına yâda 1629444311125 Nolu İade Kodu ile ÜCRETSİZ şekilde tarafımıza gönderebilirsiniz.

03
Değişim ve İade İşleminde Nerelere Dikkat Etmeliyim?
 • Satın aldığınız ürünlerin yıpranmamış, kullanılmamış veya kirlenmemiş olması gerekmektedir. Ürünün barkod veya etiketleri ürün üzerinde olmalıdır. Ürününüzle birlikte gelen fatura veya irsaliye evraklarının ürünle birlikte tarafımıza yollanması gerekmektedir.

 • Eğer siparişle birlikte promosyon niteliğinde gönderilmiş ürün veya ürünler varsa mutlaka iade olarak gönderilmelidir.

04
Beden ve Renk Değişimleri Nasıl Yapılıyor?
 • Satın aldığınız üründe model, beden veya renk değişimi yapmak isterseniz ürünün tutarı kadar “Hediye Çeki” tanımlanır. Bu çek ile Modaset.com içerisinde stoklar doğrultusunda istediğiniz değişim veya yeni ürün satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

05
Değişim ve İade Adresi Nedir? (Depo Adresi)
 • SNS Giyim Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Necip Fazıl Kısakürek Mahallesi Gazi Caddesi No:78 Esenyurt – İSTANBUL

 • Müşteri Destek Hattımız : 0850 577 64 61

06
İade Ödemeleri Ne Kadar Sürede Yapılmaktadır?
 • Kargo şirketi ile tarafımıza göndermiş olduğunuz değişim ve iade ürünleri lojistik birimimiz tarafından teslim alınıp kontrol edildikten sonra 3-5 iş günü içerisinde sonuçlandırılmaktadır. Bu süreler yoğun sipariş dönemlerinde 7-10 iş gününü bulabilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.