sadsad x
asdasd
İade ve Değişim Şartları
Satın Aldığım Ürünleri Değişim ve İade Yapabilir miyim?
Evet yapabilirisiniz. Modaset.com’dan satın aldığınız tüm ürünleri %100 Müşteri Memnuniyeti politikamız doğrultusunda size teslim edilmesinden sonra geçecek 21 Gün içerisinde değişim ve iade işlemi yaptırabilirsiniz.

Değişim ve İade İşlemi Nasıl Yapabilirim?
Modaset.com’dan satın aldığınız ürünler size teslim edildikten sonra “Üyelik” bölümünde bulunan “Siparişlerim” alanında ilgili siparişinizi bulup “İade Et” butonuna tıklayarak değişim veya iade istediğiniz ürünleri seçmeniz yeterli olacaktır.
Formu doldurduktan sonra ürünleri paketleyip size en yakın ARAS KARGO şubesine giderek SNS Giyim A.Ş. adına yâda 1629444311125 Nolu İade Kodu ile ÜCRETSİZ şekilde tarafımıza gönderebilirsiniz.

Değişim ve İade İşleminde Nerelere Dikkat Etmeliyim?
Satın aldığınız ürünlerin yıpranmamış, kullanılmamış veya kirlenmemiş olması gerekmektedir. Ürünün barkod veya etiketleri ürün üzerinde olmalıdır. Ürününüzle birlikte gelen fatura veya irsaliye evraklarının ürünle birlikte tarafımıza yollanması gerekmektedir.
Eğer siparişle birlikte promosyon niteliğinde gönderilmiş ürün veya ürünler varsa mutlaka iade olarak gönderilmelidir. Kişisel hijyen özelliği taşıyan iç çamaşırı, mayo, bikini gibi ürünler iade olarak kabul edilmeyecektir.

Değişim ve İade Adresi Nedir? (Depo Adresi)
SNS Giyim Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Necip Fazıl Kısakürek Mahallesi Gazi Caddesi No:78 Esenyurt – İSTANBUL

İade Ödemeleri Ne Kadar Sürede Yapılmaktadır?
Kargo şirketi ile tarafımıza göndermiş olduğunuz değişim ve iade ürünleri lojistik birimimiz tarafından teslim alınıp kontrol edildikten sonra 3-5 iş günü içerisinde sonuçlandırılmaktadır. Bu süreler yoğun sipariş dönemlerinde 7-10 iş gününü bulabilmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.