sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Filtre
252 üründen ürün görüntüledin

Onat Group yaklaşık 40 yıllık tekstil yolculuğumuzda edindiğimiz deneyim ve birikimlerimiz; tasarım, koleksiyon ve üretim tecrübemizle hazır giyimi kendi markamız çatısı altında E-ticaret platformunda buluşturmamız gerektiğini gösterdi.

Yola çıktığımız ilk günden bu yana müşterilerimizin beklentilerine kalite, hız ve istikrarla karşılık vererek sürdüğümüz duruşumuzu e-ticarette de değiştirmiyoruz. Erkekler moda ve giyimle daha az ilgileniyor gibi görünse de aslında erkekler de kadınlar kadar modayla ilgileniyor. Günümüzde bu algının kırıldığını az çok görüyoruz. Bugün ne giysem ile başlayan giyinme düşünceleri sadece kadınları değil erkekler içinde eziyete dönüşebiliyor. AVM’ler, alışverişler, renk cümbüşleri, karasızlıklar kadınlar kadar erkekleri de delirtebilir. Bu düşünceler üzerine çok fazla düşünmek istemeyenler bir t-shirt ve pantolon tercih ederek günü kurtarmak isterler.

Ancak piyasaya baktığımızda erkek giyim ürünlerinin kadın giyim ürünlerine göre daha az ulaşılabilir ve daha az çeşitte olduğunu fark ettik. Erkek giyiminde eksiklik modaset ile sorun artık olmaktan çıkıyor ve karmaşıklıktan uzak çeşitliliği ön plana çıkararak kombinleri aksesuarla destekliyoruz. Avm’lerde ve mağazalarda kadınlar kadar vakit geçirmeyi sevmeyen, giyimine özen gösteren beylere modaset erkek giyim ürünleriyle fark yaratarak kendilerine has giyimle rahat ve şıklığı sunuyoruz. 

En çok tercih edilen erkek üst giyimin ana parçalarından olan dış giyim ürünleri mont, kaban ve ceketler, en sık tercih edilen erkek giyim ürünleri arasında yer alan sadelik ve şıklığı bir arada sunabilen üst giyim grubundan klasik yaka ve hakim yaka erkek gömlekler, slim fit, salaş kesim erkek gömlekler, günlük erkek gömlekler, kareli erkek gömlekler, spor erkek gömlekler, aynı zamanda çizgili ve kareli erkek gömlek modelleri, spor tarzından ödün vermeyen erkeklere sweatshirtler, eşofman alt ve basic tişört ikilisi, yine zamansız tercih edilebilen hırkalar, ister klasik ister sportif tercih edebileceğiniz, polo yaka tişörtlerle ya da triko ve kazaklarla kombinleyebileceğiniz alt giyim ürünlerinden jean pantolonlar, iş ve günlük hayatta rahatça tercih edebileceğiniz rahat pantolonlar, pandeminin etkisiyle ofis giyimden rahat giyime evrilen erkek spor giyim gibi ürünleri stil sahibi olabileceğiniz ve dikkat çekici olabileceğiniz pek çok parçayı bir araya getiriyoruz.

Erkek şıklığını bir araya getirebilmenin bir yolu da doğru parçaları bir araya getirebilmektir. Erkek kombinini tamamlayan faktörlerden biri de cüzdan, ayakkabı ve kemer üçlüsünü bir araya getirerek uyumu yakalayabilmektir. Modaset erkek giyim ürünlerinin yanında erkek aksesuar ve erkek ayakkabı kategorisiyle şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Erkek giyim üst ve alt kategoriyle ve aksesuarlarla kombininizi oluşturabilirsiniz.

Büyük beden kıyafetlerden her beden erkeğe vücut tipine bakılmaksızın her yönden kendinize uygun kıyafetler bulun. Doğru beden ölçünüzü bulabilmek için model tablosunu ve bedel ölçü tablosunu kullanabilirsiniz. Bütçeniz, bedeniniz ne olursa olsun modanın herkes tarafından ulaşılabilir ve giyilebilir olması gerektiğine inanıyoruz.

#modasensin’den oluşan bir topluluk oluşturarak kalıpları kırıp müşterilerimizin kendi modasını yansıtacakları özgün moda dünyalarını kurmayı amaçlıyoruz. Yenilenme zamanı!  #modasensin!

Şimdi alışveriş zamanı!

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.